Videoyu oynat

Gerçekler Daha Gerçek!

Organizasyonlarınıza teknolojik bir dokunuş yapmak ve katılımcı deneyimlerini farklılaştırmak isterseniz VR Simülasyon Koltuğu ürününü mutlaka denemelisiniz.

Vr_Simulation_Chair

VR Simülasyon Koltuğu Nedir?

VR Simülasyon Koltuğu, sanal gerçeklik deneyimini fiziksel efektler ekleyerek daha gerçekçi yapmayı hedefleyen deneyim ürünüdür.

 

Bu süreç VR gözlükler ve simülasyon koltuğu sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi sağlar. Fiziksel efektleri de koltuk ve paneller sağlar.

Vr_Simulation_Chair

Nasıl Çalışır?

Katılımcı simülasyon koltuğuna oturur, emniyet kemerini bağlar ve VR gözlüğünü takar. Simülasyon koltuğu hareket ve titreşim özelliklerine sahip, koltuğun olduğu panel de sıcak hava, soğuk hava ve su püskürtme efektlerine sahiptir. Önceden sisteme entegre edilen VR videoların tüm hareketleri de koltuğa ve panele tanımlanmıştır. Katılımcı videoyu izlemeye başladığında tanımlanan hareketler zamanı geldiğinde aktifleşir. Böylece deneyimin daha gerçekçi, benzersiz ve unutulmaz olması sağlanır. Panel önündeki ekrandan da dışarıdaki katılımcılar VR gözlükte görülenleri anlık canlı olarak izleyebilirler.

Deneyim için hazır videolar kullanılabileceği gibi proje özelinde VR video prodüksiyonları da gerçekleştirilebilir. VR video prodüksiyonu ortalama 20 gün sürmektedir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al