Videoyu oynat

Sanal Dünyanın En Heyecanlı Oyunu

Roller Coaster heyecanını sanal dünyada denediniz mi? VR Roller Coaster ürünümüz sizi heyecanın doruklarına çıkaracak. Bakalım buna dayanabilecek misiniz?

Vr Roller Coaster

VR Roller Coaster Deneyimi Nedir?

VR Roller Coaster, sanal gerçeklikte Roller Coaster deneyimini koltuğun hareketi ve titreşimi ile daha da gerçekçi hale getiren bir üründür.

Bu süreç VR gözlükler ve simülasyon koltuğu sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi sağlar. Fiziksel efektleri de koltuk sağlar.

Vr Roller Coaster

Nasıl Çalışır?

Katılımcı simülasyon koltuğuna oturur, emniyet kemerini bağlar ve VR gözlüğünü takar. Simülasyon koltuğu hareket ve titreşim özelliklerine sahiptir. Önceden sisteme entegre edilen VR Roller Coaster videosunun tüm hareketleri koltuğa ve panele tanımlanmıştır. Katılımcı videoyu izlemeye başladığında tanımlanan hareketler zamanı geldiğinde aktifleşir. Böylece deneyimin daha gerçekçi, benzersiz ve unutulmaz olması sağlanır. Panel önündeki ekrandan da dışarıdaki katılımcılar VR Roller Coaster görüntülerini anlık canlı olarak izleyebilirler. Deneyim için hazır videolar kullanılabileceği gibi proje özelinde VR video prodüksiyonları da gerçekleştirilebilir. VR video prodüksiyonu ortalama 20 gün sürmektedir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al