Digital Dünyanın Kalecisi

Organizasyonlarınıza hem sportif hem teknolojik bir dokunuş yapmak ve katılımcı deneyimlerini farklılaştırmak isterseniz VR Goalkeeper ürününü mutlaka denemelisiniz.

 

VR Goalkeeper ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Vr Goalkeeper

VR Kaleci Nedir?

VR Goalkeeper, katılımcıların sanal dünyadaki kaleciliği deneyimlesini sağlayan bir arttırılmış gerçeklik oyunudur.

 

Bu süreç VR gözlükler ve VR el kumandaları sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi ; VR el kumandaları da gerçek dünyada yaptığınız el hareketlerinin sanal dünyada karşılığının olmasını sağlar.

Vr Goalkeeper

Nasıl Çalışır?

Katılımcıların kaydı alınır. Katılımcılar VR gözlük ve VR el kumadalarını takar. Süresi iki dakika olan oyun başlatılır. Katılımcı sanal dünyada kalede durmaktadır ve atılan penaltıarı elleriyle durdurmaya çalışır. Kurtardığı her atış için puan kazanır. En çok puan toplayan oyuncunun ismi skor tahtasında görünür. Katılımcının sanal dünyada gördükleri ekrana da yansıtılır ve izleyen katılımcılar da bu sürece dahil olur.

 

Saha, marka veya etkinliğe göre özelleştirilebilir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al