Videoyu oynat

Futbolda Kafa Gollerini Kaçırmam Diyenlere

Organizasyonlarınıza hem sportif hem teknolojik bir dokunuş yapmak ve katılımcı deneyimlerini farklılaştırmak isterseniz VR Goal ürününü mutlaka denemelisiniz.

 

VR Kafa Şut Oyunu ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Vr-Goal

VR Kafa Şut Oyunu Nedir?

VR Kafa Şut Oyunu, katılımcılara sanal dünyada futbol deneyimi sağlayan bir arttırılmış gerçeklik oyunudur. Bu süreç VR gözlükler sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi sağlar.

Vr-Goal

Nasıl Çalışır?

Katılımcıların kaydı alınır. Katılımcılar VR gözlüklerini takar. Süresi iki dakika olan oyun başlatılır. Katılımcı sanal dünyada kale arkasından gelen toplara kafa vuruşu yaparak kale önündeki hedefleri vurmaya çalışır. Sanal dünyadaki kafa vuruşlarına gerçek dünyada yaptığı hareketler yön verir.

En çok puan toplayan oyuncunun ismi skor tahtasında görünür. Katılımcının sanal dünyada gördükleri ekrana da yansıtılır ve izleyen katılımcılar da bu sürece dahil olur. Saha ve hedefler, marka veya etkinliğe göre özelleştirilebilir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al