Videoyu oynat

Müziğin Ritmini Yakala!

Müziğin akışına kapılıp doğru hamleleri yapabilecek misin? Bu işte benden iyisi yok diyorsan en eğlenceli VR oyunlarımızdan biri olan VR Beat Saber ürünümüz ile tanış.

VR Beat Saber ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

VR_Beat_Saber

VR Beat Saber Oyunu Nedir?

VR Beat Saber, müziğin ritmine uygun olarak gelen kutucukları doğru yönde ve doğru elle keserek puan kazanmayı hedefleyen bir VR oyunudur.

Bu süreç VR gözlükler ve VR el kumandaları sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi ; VR el kumandaları da gerçek dünyada yaptığınız el hareketlerinin sanal dünyada karşılığının olmasını sağlar.

VR Beat Saber

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar VR gözlüklerini ve el kumandalarını takar. Şarkı başladıktan sonra kendilerine doğru beatlere uygun şekilde kırmızı ve mavi kutucuklar gelmeye başlar. Her kutucuğun üstünde yön gösteren bir ok vardır. Katılımcının elindeki kumandalar sanal dünyada biri mavi biri kırmızı olacak şekilde ışın kılıcı gibi görünür. Katılımcıların yapması gereken; mavi kutucukları mavi ışın kılıcı ile, kırmızı kutucukları kırmızı ışın kılıcı ile kutucukların üzerindeki oklara göre doğru yönde kesmek ve en çok puanı toplamaktır.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al