Geçmişe gitmeye hazır mısın?

Nostalji ile aram iyi diyorsanız sizi Vintage Booth ile geçmişe yolculuğa davet ediyoruz.

 

Vintage Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Vintage Booth

Vintage Booth Nedir?

Vintage Booth, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel kamerası ile stüdyo ayarında çekim yapabilen decotown lens görünümüne uygun olarak tasarlanmış bir photobooth ürünüdür.

Vintage Booth

Nasıl Çalışır?

Vintage Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekran üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra fotoğraflınızı ekran üzerinden görebilirsiniz.

Vintage Booth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Vintage Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hastagi ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi