Trambo Gif ile harekete hazır mısınız?

Etkinliğiniz hareketlensin, herkes poz versin isterseniz, sizi Trambo Gif’in eğlenceli dünyasına davet ediyoruz. Hem hareket etmek, hem eğlenmek hem de fotoğraf çektirmek artık tek bir alanda birleşiyor.

 

Trambo Gif ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Trambo Gif

Trambo Gif Nedir?

Trambo Gif, tramboline entegre edilmiş profesyonel fotoğraf makinesi ile katılımcıların zıplama anındaki fotoğraflarını çekip bunları gif haline getiren bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Trambo-Gif

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar trambolinde zıplamaya başlar. Tramboline entegre ediliş kamera yükseklik sensörü ile çalışır. Katılımcı her zıpladığında sensör tetiklenerek bir fotoğraf çekilir. 5 adet fotoğraf çekildiğinde sistem fotoğrafları gif olarak birleştirir.

Trambo Gif

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, giflerinize otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Trambo Gif

Digital Paylaşım

Çekilen gifler, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Gifleri, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Proje Galerisi