Videoyu oynat

Yaratıcılığınıza Boyut Katın!

Çizim yapmayı sevenlerden misiniz? Peki ya üç boyutlu yapmayı? O da ne diyenlerdenseniz sizi Tilt Brush ürünümüzle tanıştıralım.

 

Tilt Brush ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Tilt Brush - VR Graffiti

Tilt Brush Nedir?

Tilt Brush, üç boyutlu olarak resim, graffiti ya da tasarım yapmanızı sağlayan bir deneyim ürünüdür. Bu süreç VR gözlükler ve VR el kumandaları sayesinde olur. VR gözlük, sizi gerçeklikten tamamen kopararak bilgisayar kaynaklı yaratılan üç boyutlu sanal ortamların içinde hissetmenizi; VR el kumandaları da gerçek dünyada yaptığınız el hareketlerinin sanal dünyada karşılığının olmasını sağlar.

Tilt Brush - VR Graffiti

Nasıl Çalışır?

Katılımcıların kaydı alınır. Katılımcılar VR gözlük ve VR el kumandalarını takar. Çizim yapabilmek için el kontrol kumandalarını kullanır. Kumandaların üzerinde bulunan tuşlar yardımı ile fırça ve renk seçimi yapabilir ve dilediğini üç boyutlu olarak çizebilir. Çizimler sekiz saniye içerisinde 10 cm x 15 cm boyutunda basılı olarak verilir. Sosyal medya paylaşımları için mail atılabilmektedir.

Hemen Teklif Al