Etkinliğinizin İlgi Odağı Digital Barmeniniz

Hem Twitter üzerinden etkileşimi arttırmak hem de etkinliğinize lezzet katmak istiyorsanız Social Bartender ürünümüzü denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

Robot Barmen ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Social Bartender

Robot Barmen Nedir?

Robot Barmen, Twitter entegrasyonlu dijital bir barmendir. Etkinliklerde şaşırtıcı bir engagement alanı oluşturması için tasarlanmıştır.

Social Bartender

Nasıl Çalışır?

Robot Barmen‘in yanına gelen katılımcılar, etkinliğinize özel tanımlanmış #hashtag’iniz ile beraber kokteyl menüsündeki kokteyllerden seçtiği kokteylin numarasını tweetler. Atılan tweet ile tetiklenen Social Bartender, seçilen kokteyli her seferinde mükemmel bir şekilde karıştırarak servis eder. Kokteyli hazır olduğunda katılımcıya Twitter üzerinden ilgisi için cevap yazarak teşekkür eder. Bu özellikleri ile Social Bartender, online ve offline engagement’ını da mükemmel bir şekilde karıştırmış olur.

Proje Galerisi