Fotoğraf makineniz ayağınıza geldi.

Katılımcılarınızı yormadan çok eğlenceli fotoğraflar çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Selfie Pad ürünümüz ile yorulmadan anı yakalayın.

Bu ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde olmak üzere bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Selfie Pad

Selfie Pad Nedir?

Selfie Pad,  iPad ile farklı efektlerde fotoğraf çekmeye yarayan gezici bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Selfie Pad

Nasıl Çalışır?

Fotoğrafçımız, markanıza ya da etkinliğinize özel olarak giydirilmiş iPad ile tüm etkinlik alanında sürekli hareket halindedir. İsteyen katılımcıların fotoğraflarını anında çekebilir. Markaya özel efektler fotoğrafa otomatik olarak uygulanır.

Selfie Pad

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Çekilen fotoğraflar, otomatik uygulanan çerçeve ile anında baskıya yollanabilir ve sekiz saniye içerisinde hazır olur. İsteğe bağlı olarak kağıt çerçeve ile de dağıtım yapılabilir.

Selfie Pad

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan iPad üzerinden kullanıcı sosyal ağlarında paylaşılabilir. IPad üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al