Videoyu oynat

Görsel bir şölene hazır mısınız?

Teknolojinin fotoğraf ve video ile mükemmel uyumunu yakaladık. Pyramid Room ile fotoğraflarınız ve videolarınız hiç olmadığı kadar havalı olacak.

Pyramid Room ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Pyramid Room

Pyramid Room Nedir?

Pyramid Room, içerisindeki animasyon ve aynalar yardımıyla katılımcıların fotoğraf ve videolarına etkileyici bir arka plan oluşturan digital bir enstalasyondur.

Pyramid Room

Nasıl Çalışır?

Pyramid Room ürününün iç yüzeyinde marka ya da etkinliğinize özel olarak hazırlanmış videolar eş zamanlı olarak görülür. Oluşan bu etkileyici arka plan önünde poz veren katılımcıların videoları hareketli kameralar ile çekilir. İstenirse katılımcılar kendi video ya da fotoğraflarını da çekebilir.

Pyramid Room

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Pyramid Room

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraf veya videolar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları ve videoları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Copyright

Tasarım, Telif ve Tescil Uyarısı

Pyramid Room / Piramit Oda ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları, Hisseli Harikalar Fabrikası Reklam Org. Tic. Ltd. Şti. tarafından tescil edilmiştir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al