Videoyu oynat

Fotoğraflarınız hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Fotoğraflarınıza benzersiz ve yaratıcı bir hava katabilmek için Photo Booth Kiosk ürünümüzü geliştirdik.

Bu ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde olmak üzere bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Photo Booth Kiosk

Photo Booth Kiosk Nedir?

Photo Booth Kiosk, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel kamerası ile stüdyo ayarında çekim yapabilen kompakt bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Photo Booth Kiosk

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı Kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra fotoğraflarınızı ekran üzerinden görebilirsiniz.

Photo Booth Kiosk

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Photo Booth Kiosk

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al