Videoyu oynat

Tozun Yolculuğu

Philips Marathon Ultimate A+ lansmanı kapsamında deneyimsel bir yolculuk tasarladık. Aktivasyon deneyimi için tamamı gerçek ürünler kullanılarak tasarlanmış interaktif bir duvar; tozun, Philips Marathon Ultimate içindeki yolculuğunu gösteren bir VR video ve bu heyecanlı yolculuk için özel bir simülatör ürettik.

 

-Tasarladığımız interaktif duvarda Yeni Philips Marathon Ultimate’in öne çıkan teknolojik özelliklerini fiziki demolara ve görsel animasyonlara dönüştürdük. Endüstri ve mekatronik mühendislerimiz, gerçek ürünler üzerinde değişiklikler yaparak mekanik ve elektronik çözümler üretti. Bu zorlu süreç sonucunda katılımcılarımızın dokunarak başlattıkları etkileşimler, duvar boyunca bir deneyim yolculuğuna dönüştü.

VR Simülasyonu

İnteraktif duvar ile başlayan ürün deneyimini, heyecanlı bir anıya dönüştürmek için ise özel olarak ürettiğimiz VR simülatörümüzü kullandık. Tozun Philips Marathon Ultimate içindeki yolculuğunu izleyen katılımcılarımıza simülatörümüzün efektleri ile heyecanlı bir deneyim yaşattık. Tüm deneyimsel yolculuğumuz başarılı bir aktivasyon kampanyasına dönüştü.

Sosyal Medya

Lansmanımızı duyurmak için sosyal medyada #SağlığınızaTozKondurmayın hashtag’ini kullandık. Doğru hedef kitleye ulaşmak için HyperLocal Ads ve Türkiye genelinde Laser Targeting yaptık.

 

Sosyal medya kampanyamız ile 5,5 milyon erişime ulaştık ve %30’luk yüksek bir etkileşim oranı yakaladık.

Sonuç

AVM içindeki mağazalarda önceki haftalara göre 3 kat fazla satış gerçekleşti. Tüm satış kanalları genelinde ise Marathon Ultimate ürünlerde %35 lik bir satış artışı görüldü. En önemlisi ise haftalık pazar payında 5 puanlık bir artış gerçekleşti.

Proje Galerisi

Proje Hakkında Bilgi Al