P&G ile teknoloji ortağı

-2016 yaz sezonunda P&G Yaz Oyunları’nın teknoloji partneri olduk. P&G markaları için deneyimsel alanlar yarattık.

 

Toplam 9 ili kapsayan roadshow kapsamında P&G ürünleri için interaktif aktivasyon alanları oluşturduk ve süreç boyunca teknik donanımları, yazılım ihtiyaçlarını ve tüm teknik operasyonu üstlendik.

 

Geliştirdiğimiz sosyal medya bağlantılı aktivasyon alanlarında katılımcılara eğlenceli deneyimler yaşatırken deneyimlerini sosyal medyada paylaşmalarını sağladık.

P&G_Yaz_Oyunları

Ariel Dijital Leke Temizleme

Özel olarak ürettiğimiz dijital Ariel kutuları ile katılımcılar lekeli dev t-shirt’ümüzü temizlediler. Yaşattığımız bu dijital Ariel deneyimi sonunda her lekenin altından farklı hediyeler çıktı ve katılımcılara hediye edildi.

P&G_Yaz_Oyunları

Prima İnteraktif Parkur

2-5 yaş grubu için tasarladığımız olimpiyat temeli interaktif zemin üzerinde yürüyen çocuklar ışıkları yanan spor dallarına koştu. Tüm ışıkları söndürdü ve temsili olimpiyat madalyaları kazandılar.

P&G_Yaz_Oyunları_4

Gillette Oculus Futbol

Hazırladığımız Oculus Futbol Oyunu ile katılımcılar kendilerine gelen topları kafa hareketleri ile karşıladılar, kale etrafındaki Gillette hedeflerini vurarak gol attılar.

P&G_Yaz_Oyunları_5

Gillette Venus Trambo GIF

Gillette Venus standındaki trambolinimizin üstüne çıkan katılımcılar zıplayarak eğlenirken, bizde onların havada olduğu anlarda fotoğraflarını çektik. Her katılımcının fotoğraflarından hazırlanan GIF’leri sosyal medyada paylaştık ve anında basarak kendilerine hediye ettik.

Proje Galerisi