Online Photo Booth ile geleneksel etkinliklerin vazgeçilmezi olan photoboothları dijitale taşıdık.

 

Bilgisayar, tablet ve telefonlarla uyumlu olan Online Photo Booth, her yerden  katılım sağlanabilen bir dijital etkinlik ürünüdür.

 

Online Photo Booth ürünümüzü dijital marka lansmanlarında, dijital tanıtım organizasyonlarında, kurum içi motivasyon aktivitelerinde kullanabilirsiniz.

Virtual Photo Booth

Virtual Photo Booth Nedir?

Online Photo Booth, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış olan arka planlar ve çerçevelerle oluşturulmuş sanal bir fotoğraf etkinlik ürünüdür.

Virtual Booth

Nasıl çalışır?

Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan fon, çerçeve ve logolar ile sanal ortamda markanıza özel bir fotoğraf etkinliği oluşturulur.

Virtual Photo Booth

Fotoğraf, Gif ve Boomerang

Katılımcılar, etkinliğe katılırken fotoğraf, bumerang ve hediye çekmek istediklerini seçerler. İstedikleri fotoğrafı, bumerangı veya gif’i çekmek için kendi cihazlarını kullanıyorlar. Katılımcılar çekimlerini diledikleri gibi özelleştirebilirler. Çekimlerine çerçeveler, filtreler, çıkartmalar veya degradeler ekleyebilir ve hareketli veya hareketsiz arka planlarla arka planlarını değiştirebilirler. İsterlerse başa dönüp farklı pozlarla devam edebilirler. Ekran, kullanıcıya tüm süreç boyunca rehberlik ederek hızlı ve kolay bir deneyim sağlar.

Virtual Photo Booth

Özelleştirilebilir Tasarım

Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan logo, çerçeve ve arka planlar fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Aynı zamanda, katılımcıya filtreler, çıkartmalar veya gradyanlarla özelleştirme ve arka planı değiştirme olanağı da verilir.

Virtual Photo Booth

Dijital Paylaşım

Çekilen fotoğraf ya da gifler ekrandaki yönlendirmeler takip edilerek katılımcıya mail olarak gönderilmektedir. Katılımcı ayrıca görüntüleri cihazına indirebilir ve Facebook, Twitter veya Instagram gibi tüm sosyal medyalarda paylaşabilir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratır.

Hemen Teklif Al