Online Photo Booth ile geleneksel etkinliklerin vazgeçilmezi olan Photo Boothları digitale taşıdık.

Bilgisayar, tablet ve telefonlarla uyumlu olan Online Photo Booth, her yerden katılım sağlanabilen bir digital etkinlik ürünüdür.

Online Photo Booth ürünümüzü digital marka lansmanlarında, digital tanıtım organizasyonlarında, kurum içi motivasyon aktivitelerinde kullanabilirsiniz.

Virtual Photo Booth

Online Photo Booth Nedir?

Online Photo Booth, markanız veya etkinliğiniz için özel olarak tasarlanmış olan arka planlar ve çerçevelerle oluşturulmuş sanal bir fotoğraf etkinlik ürünüdür.

Virtual Booth

Nasıl Çalışır?

Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan fon, çerçeve ve logolar ile sanal ortamda markanıza özel bir fotoğraf etkinliği oluşturulur.

Virtual Photo Booth

Fotoğraf, GIF ve Boomerang

Katılımcılar, etkinliğe katılırken fotoğraf, bumerang ve hediye çekmek istediklerini seçerler. İstedikleri fotoğrafı, bumerangı veya GIF’ı çekmek için kendi cihazlarını kullanmaktadırlar. Katılımcılar çekimlerini diledikleri gibi özelleştirebilirler. Çekimlerine çerçeveler, filtreler, çıkartmalar veya degradeler ekleyebilir ve hareketli veya hareketsiz arka planlarla arka planlarını değiştirebilirler. İsterlerse başa dönüp farklı pozlarla devam edebilirler. Ekran, kullanıcıya tüm süreç boyunca rehberlik ederek hızlı ve kolay bir deneyim sağlar.

Virtual Photo Booth

Özelleştirilebilir Tasarım

Markanız veya etkinliğiniz için özel olarak hazırlanan logo, çerçeve ve arka planlar fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Aynı zamanda, katılımcıya filtreler, çıkartmalar veya gradyanlarla özelleştirme ve arka planı değiştirme olanağı da verilir.

Virtual Photo Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraf ya da GIF’ler ekrandaki yönlendirmeler takip edilerek katılımcıya mail olarak gönderilmektedir. Katılımcı ayrıca görüntüleri cihazına indirebilir ve Facebook, Twitter veya Instagram gibi tüm sosyal medyalarda paylaşabilir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratır.

Hemen Teklif Al