Videoyu oynat

Fotoğrafta nasıl çıkıyorum derdine son!

Fotoğrafta nasıl çıktığınızı, fotoğraf çekilmesi esnasında görmek istiyorsanız, aynı zamanda ayna görevi gören Kiosk ekranının önünde poz verebilirsiniz. Kendinizi görerek fotoğraf çekilmenin keyfini sürebilirsiniz.

Mirror Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Mirror Booth

Mirror Booth Nedir?

Mirror Booth, aynı zamanda ayna görevi gören bir ekran ile katılımcıların daha kolay fotoğraf çekmesini sağlayan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Mirror Booth

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, görevli yardımı ile dokunmatik kiosk ekranından fotoğraf çekimi başlatır. Ayna görünümlü ekrandan kendilerini görerek poz verirler. Fotoğraf çekimi bittiğinde fotoğrafları ekran üzerinden görebilirler.

Mirror Booth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Mirror Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. 

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al