Videoyu oynat

Hareketleriniz ile robotları uzaktan kumanda edebileceğinizi biliyor muydunuz?

Humanoid robotumuzla tanışın. Kendisi sizin hareketlerinize göre yürüyebilir, dönebilir, sürünebilir, hatta atlayabilir. Sen de yazılım ve donanım dünyasının bu eğlenceli oyununda yerini almak için oyun öncesi bilgilerini gir, humanoid robotu parkurun zorlu koşullarından ustalıkla ilerlet, parkurun en hızlıları arasına gir ve sürpriz hediyeni kap.

Marketing Robot

Marketing Robot Nedir?

Marketing Robot; bir humanoid robota, yapacağınız hareketlerle yön vererek robotu en hızlı şekilde parkurun sonuna ulaştırmayı hedefleyen bir oyundur.

Marketing Robot

Nasıl Çalışır?

40 cm boyutundaki humanoid robot üzerinde engeller ve labirentler bulunan parkur üzerinde durur. Katılımcılar, bilgileri girildikten sonra parkur önünde kollarını havaya kaldırarak oyunu başlatırlar. Katılımcılar, yaptıkları hareketler ile robotu parkurun zorlu koşullarında yönlendirip ilerletebilir. Örneğin, sol kolunu kaldırarak sola gitmesini, kollarını kaldırarak atlamasını ya da ellerini öne uzatarak sürünmesini sağlayabilirler. Oyunu en kısa sürede bitiren oyuncunun ismi skor tahtasında görünür. 

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al