Dünyaca ünlü dergilerin kapağında yer almak ister misiniz?

Dergi Kapağına çıkmak artık çok kolay. En güzel pozunu ver ve kapaktaki yerini al.

Dergi Kapağı ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Magazine Cover

Dergi Kapağı Nedir?

Dergi Kapağı, yeşil perde önünde çektiği fotoğrafları Dergi Kapaklarına dönüştüren bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür. 

Magazine Cover

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı Kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra görevli, sizi fotoğraftan dekupe edip istediğiniz kapağa yerleştirir.

Magazine Cover

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, kapağa otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Magazine Cover

Digital Paylaşım

Kapak, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Kapağı, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan kapaklara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al