Işık şovunuzu kendiniz yaratın.

Elinizdeki ışıklar ile ister yazı yazın ister çizim yapın.

Light Painting Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Light Painting Booth

Light Painting Booth Nedir?

Light Painting Booth, karanlık oda içerisinde katılımcıların ellerindeki neon ışıklar ile çizdikleri şekilleri veya yazdıkları yazıları özel bir pozlama ile çeken bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Lighr-Painting-Booth-02

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar, ellerindeki neon ışıklar ile dilediği şekli çizer. Özel bir kamera ile bu görüntüler çekilir. Çekim için karanlık bir ortam gereklidir. Çekim sonunda fotoğraflarda katılımcı ile birlikte çizdikleri şekiller de görünür. Işıklar fotoğraflara etkileyici bir hava katmış olur. Fotoğraflarda katılımcı net, ışıklar hareketli görünür.

Customizable Print Design

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskılar alınabilir.

Digital Sharing

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al