Videoyu oynat

Digital oyunların kontrolü artık vücudunuzda!

Geri Dönüşüm Oyunu ile eski usul oyun konsollarına son veriyoruz. Artık yapmak istediklerinizi bedeninizle yapmanız yeterli.

Geri Dönüşüm Oyunu ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Recycle Game

Geri Dönüşüm Oyunu Nedir?

Geri Dönüşüm Oyunu, ekran üstünden rastgele düşen nesnelerin tek sepette toplanması hedefli yapılan bir oyundur. Nesnelerin hareketleri ise Kinect adı verilen bir sistem ile kontrol edilir. Bu sistem insan bedenini ve bedenin hareketlerini algılayarak nesneleri yönlendirir.

Recycle Game

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar bilgilerini girer, ekranın karşına geçer ve ellerini havaya kaldırarak oyunu başlatır. Ekrandan rastgele nesneler düşmeye başlar. katılımcı tüm vücudunu ya da ellerini kullanarak bu nesneleri yönlendirir ve hepsini bir sepette toplamaya çalışır. Bir başka versiyon ise düşen nesnelerin özelliklerine göre farklı sepetlerde toplanmasıdır. Doğru toplanan her nesne için katılımcı puan kazanır. En çok puan kazanan katılımcının ismi skor tahtasında görüntülenir.

Markaya veya etkinliğe göre özelleştirmeler yapılabilir ya da farklı kurgular geliştirilebilir.

Hemen Teklif Al