Birbirinden farklı arka fonlar ile şaşırtıcı videolar!

Videolarınıza hayal dünyasının yaratıcılıklarını eklerken eğlenebileceğiniz görsel bir şölene hazır mısınız? Artık istediğiniz yerde, şekilde ve zamanda olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken poz vermek.

GreenBox Video Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Greenbox Video Booth

GreenBox Video Booth Nedir?

GreenBox Video Booth, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel fotoğraf makinesi ile katılımcıların videolarını yeşil perde önünde çeken bir video aktivitesi ürünüdür.

Greenbox Video Booth

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra görevli, sizi videodan dekupe edip istediğiniz başka bir videonun üzerine yerleştirebilir, istediğiniz filtreleri uygulayabilir.

Greenbox Video Booth

Özelleştirilebilir Videolar

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, videolara otomatik olarak uygulanır. Katılımcılar videoları çekildikten 30 saniye sonra videolarını görebilir.

Greenbox Video Booth

Digital Paylaşım

Çekilen videolar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al