Videoyu oynat

Greenbox ile etkinliklerinize eğlence katın!

Fotoğraflarınıza hayal dünyasının yaratıcılıklarını eklerken eğlenebileceğiniz görsel bir şölene hazır mısınız? Artık istediğiniz yerde, şekilde ve zamanda olmak çok kolay. Tek yapmanız gereken poz vermek.

 

Green Box Photo Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet ve diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Greenbox Photo Booth

GreenBox Photo Booth Nedir?

GreenBox Photo Booth, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel fotoğraf makinesi ile katılımcıların fotoğrafını yeşil perde önünde çeken bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Greenbox Photo Booth

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı Kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra dokunmatik Kiosk ekranından istedikleri fonu seçebilirler ve istedikleri filtreleri uygulayabilirler. Ekran, tüm süreç boyunca kullanıcıyı yönlendirerek hızlı ve kolay bir deneyim sunar.

Greenbox Photo Booth

Kullanım Şekilleri

Greenbox Photo Booth, tercihinize veya etkinlik konseptinize göre yeşil perdeli veya yeşil perdesiz olarak kullanılabilir. Hem fotoğraf çekimi yapılabilir hem de video kaydı alınabilir. Bu şekilde Video Booth olarak da işlev gören Greenbox Photo Booth’ un kaydettiği videolar anında YouTube kanalınızda paylaşılabilir.

Greenbox Photo Booth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Greenbox Photo Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al