Videoyu oynat

Gif Booth ile harekete hazır mısınız?

Etkinliğiniz hareketlensin, herkes poz versin isterseniz, sizi Gif Booth’un eğlenceli dünyasına davet ediyoruz. Tek pozla yetinemem diyorsanız, Gif Booth’un karşısına geçin ve dört pozdan oluşan gifinizi yaratın.

Gif Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Gif_Booth

Gif Booth Nedir?

Gif Booth Kiosk, dahili paraflaş sistemi ve profesyonel kamerası ile stüdyo ayarında çekim yapabilen ve çektiği fotoğrafları GIF haline dönüştürebilen kompakt bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Gif Booth

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz 4 poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı Kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Çekim bittikten sonra pozlarınızdan hareketli bir gif oluşturulur.

Gif Booth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, 4 kare fotoğraf haline getirilmiş giflerinize otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Gif Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al