Selfieye Yeni Bir Boyut

Garanti Bonus için yaptığımız fotoğraf etkinliği için sıradan etkinliklerden farklı ve çarpıcı bir proje yaratmak istedik. Böylece Augmented Selfie ürünümüzü yarattık. Tüm ekip ile özel olarak çalıştığımız bu proje sonunda fotoğraf çekiminin nasıl eğlenceli ve farklı hale getirilebileceğini herkese göstermiş olduk.

 

Proje için öncelikle Sarp Apak ve Büşra Pekin ile özel bir greenbox çekimi yaptık. Çekilen videolara özel olarak tasarlanmış Garati’nin animasyon karakterlerini de videoya özel efektler ile ekledik. Oluşturduğumuz videoyu Augmented Selfie ürünümüze entegre ettik.

 

Katılımcılar alana geldiklerinde Garanti Bonus peruklarını taktılar ve fotoğraf alanında yerlerini aldılar. Görevli fotoğraf çekimini başlattığında önceden hazırlamış oldğumuz video etkinleşti ve Büşra, Sarp ve animasyon karakterler ekranda katılımcının yanına gelip poz verdiler. Otomatik olarak bu karenin fotoğrafı çekildi ve katılımcılara mail ile paylaşıldı.

Garanti Bonus Augmented Selfie-01-01

Sonuç muhteşemdi. Katılımcılar hem eğlendi,hem fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı, hem de alışılmışın dışında unutamayacakları bir fotoğraf çektirme deneyimi yaşadı. marka ile kullanıcıları arasındaki bağ daha da kuvvetlendi.

Proje Galerisi