Videoyu oynat

Hem nostaljik, hem teknolojik!

Eskiden defter sayfalarının köşelerine bir şeyler karalayıp bir ileri bir geri yaparak karakterleri oynatmayı sevenlerden misiniz? Peki kendi animasyonunuzu elinizde tutmak ister misiniz? Sizi Flip Book ile tanıştıralım. Siz poz verin, biz kitapçık halinde animasyonunuzu yapalım.

Flip Book ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Flip Book

Flip Book Nedir?

Flip Book, Kiosk üzerinden çekilen kısa videoların animasyon karelerine dönüştürülüp, kitapçık olarak basıldığı bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Flip Book

Nasıl Çalışır?

Photo Booth önünde verdiğiniz poz, görevli yardımı ile dokunmatik ekranlı Kiosk üzerinden geri sayım ile çekilir. Görevli videonuzun baskısını alarak Flip Book haline getirir. Sayfalar hızlı çevrildiğinde fotoğraflar animasyona dönüşür.

Flip Book

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara ya da Flip Book kapağına otomatik olarak uygulanır.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al