Videoyu oynat

Favori karakterine dönüşmenin tam sırası!

Her zaman olmak istediğin hayali karakterin ya da ünlünün yerine geçmek artık çok kolay. Tek yapman gereken poz vermek.

Face Booth ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz. 

Face_Booth

Face Booth Nedir?

Face Booth, katılımcılarınızın istedikleri karakter olabilmelerine olanak sağlayan sosyal medya entegrasyonlu bir etkinlik ürünüdür.

Face Booth

Nasıl Çalışır?

Katılımcı, etkinliğinizin konseptine göre önceden çalışılmış yaratıcı karakter görsellerinden birini seçer. Kiosk önünde poz verir ve fotoğrafı çekilir. Yüz tanıma yazılımı, çekilen fotoğraftaki yüzü karakterin yüzüne oturtur. Karakterin yüzü katılımcının yüzüne dönüşmüş olur.

Face Booth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Face Booth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al