Fotoğraf makineniz ayağınıza geldi.

Katılımcılarınızı yormadan tüm etkinliğinizi fotoğraflayabildiğinizi biliyor muydunuz? Event Pro Photo ürünümüz ile mümkün.

Bu ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde olmak üzere bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Event Pro Photo

Event Pro Photo Nedir?

Event Pro Photo , gezici bir fotoğraf çekme sistemidir. Marka logonuzu veya etkinlik görselinizi giydirebileceğiniz bir ön yüz, DSLR fotoğraf makinesi ve görevlinin kullanabileceği bir dokunmatik ekrandan oluşur.

Event Pro Photo

Nasıl Çalışır?

Fotoğrafçımız, markanıza ya da etkinliğinize özel olarak giydirilmiş DSLR Fotoğraf makinesi ile tüm etkinlik alanında sürekli hareket halindedir. İsteyen katılımcıların fotoğraflarını anında çekebilir. Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır.

Event Pro Photo

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Çekilen fotoğraflar, otomatik uygulanan çerçeve ile anında baskıya yollanabilir ve sekiz saniye içerisinde hazır olur. İsteğe bağlı olarak kağıt çerçeve ile de dağıtım yapılabilir.

Event Pro Photo

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İsterseniz mail yerine sosyal medya entegre edilir ve fotoğraflar doğrudan Kiosk üzerinden paylaşılır. Kiosk üzerinde paylaşılan fotoğraflara otomatik olarak etkinliğinizin hashtagı ve mesajı eklenir. Böylece etkinliğiniz sosyal medyada etkileşim yaratmış olur.

Copyright

Tasarım, Telif ve Tescil Uyarısı

Event Pro Photo ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları, Hisseli Harikalar Fabrikası Reklam Org. Tic. Ltd. Şti. tarafından tescil edilmiştir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al