Çocuklara Özel Sanat, Teknoloji Ve Hareket

Qatar’ın ulusal gününe çocuklar için iki özel ürün ürettik. Çocukların teknoloji ile en yaratıcı ve aktif şekilde tanışmalarını sağlamaya çalıştık.

Doodle Wall

Doodle Wall ürünümüzde çocukların yaratıcılıklarını tetikleyip aynı zamanda bir projenin aktif bir parçaları olmalarını istedik. Onlara boyamaları için futbol karakterleri verdik. Boyadıkları karakterleri digital ortamdaki futbol sahasının içine aktardık ve karakterlerin hareket etmelerini sağladık. karakterlerin yanlarına boyayan çocukların isimlerini de ekledik. Böylece çocuklar boyadıkları karakterlerin hayata geçmiş halini takip ederek hem eğlendiler gem de sanat ve teknolojinin birleşimine yakından şahit oldular.

Refleks Duvarı

Diğer ürünümüzde de ürünümüzde çocukların refklekslerini geliştirmek ve onların hareket etmelerini istedik. Bu nedenle de Reflex Wall ürünümüzü çocukların oynayabileceği şekilde özelleştirdik. Sensörlü olan lambalardan ışığı yananı çocuklar elleri ile olabildiğince hızlı söndürmeye çalıştı. Aynı sürede en çok ışık söndüren çocuk, oyunun galibi oldu.

Özetle,bu süreçte çocuklar, sanat, teknoloji ve spor gibi birçok alanda kendilerini keşfetme imkanı yakaladılar ve unutamayacakları eğlenceli ve kaliteli bir zaman dilimi geçirmiş oldular.

Proje Galerisi