Videoyu oynat

Dijital dünyanın penaltısı

Organizasyonlarınıza hem sportif hem teknolojik bir dokunuş yapmak ve katılımcı deneyimlerini farklılaştırmak isterseniz Dijital Penaltı Oyunu ürününü mutlaka denemelisiniz.

Dijital Penaltı Oyunu ürünümüzü; markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Digital Penalty Game

Dijital Penaltı Oyunu Nedir?

Dijital Penaltı Oyunu, katılımcıların sanal dünyadaki futbolcuyu gerçek hayatta yaptıkları hareketler ile yönlendirerek penaltı atmaya çalıştıkları bir arttırılmış gerçeklik oyunudur.

Digital Penalty Game

Nasıl Çalışır?

Katılımcıların kaydı alınır. Katılımcıların ismi ekrandaki oyuncunun formasında görülür. Katılımcı gerçek hayatta yerde belirtilen nokta üzerinde penaltı vuruşunu yapar. Ekrandaki futbolcu da eş zamanlı katılımcının hareketlerini taklit eder ve bu şekilde top kaleye atılmaya çalışılır. Penaltı vuruşlarının zorluk derecesine göre katılımcı puan alır. En çok puan alan oyuncunun ismi skor tahtasında görünür. Saha ve kale, marka veya etkinliğe göre özelleştirilebilir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al