Videoyu oynat

Selfie'ye yeni bir boyut

Sıradan Selfie çekimlerinden sıkıldıysanız yeni teknolojilerle donatılmış ürünümüzü deneyerek fotoğraflarınıza sıra dışı bir görünüm katabilirsiniz.

Augmented Selfie

Augmented Selfie Nedir?

Augmented Selfie, önceden yeşil perde önünde fotoğraf, video çekimi ya da animasyonu yapılmış karakterlerin katılımcı fotoğraf çektirirken ekranda video olarak yanında görünmesi prensibine dayanan bir fotoğraf aktivitesi ürünüdür.

Augmented Selfie

Nasıl Çalışır?

Selfie çekilirken ekranda görülmesi istenen karakterlere göre önce ya yeşil perde önünde video çekimi yapılır. Ya da istenen karakterin digital ortamda animasyonu yapılır. Hazırlanan videolar sisteme entegre edilir. Katılımcı fotoğraf çektirmek için Kiosk önüne geldiğinde videolar aktifleşir ve katılımcının yanındaymış gibi bir algı yaratır. Video sonunda katılımcının fotoğrafı yanındaki karakterle birlikte çekilir.

Augmented Selfie

Özelleştirilmiş Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Yazdır butonuna bastıktan sekiz saniye sonra baskıları alabilirsiniz.

Augmented Selfie

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Ürün Galerisi

Hemen Teklif Al