Videoyu oynat

Gerçekler Daha Gerçek!

Bakış açınızı değiştireceğiniz bir ürünümüz sizlerle. Etkinliklerinize teknolojik bir dokunuş yapacak ürünümüzü mutlaka denemelisiniz.

Artırılmış Gerçeklik Tablet ürünümüzü markanızın lansmanlarında, tanıtım organizasyonlarınızda, şirket içi motivasyon aktivitelerinizde, açılışlarda, avm etkinliklerinde, düğün, doğum günü, mezuniyet, diğer özel gün ve gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Augmented_Reality_Tablet

Artırılmış Gerçeklik Tableti Nedir?

Artırılmış Gerçeklik Tableti, tablet ile etrafınızda gördüğünüz gerçeklikler üzerine sanal veriler ekleyerek arttırılmış gerçeklik deneyimini yaşatan bir deneyim ve etkileşim ürünüdür.

Augmented Reality Tablet

Nasıl Çalışır?

Katılımcılar,  tableti elinde tutarak etrafındaki gerçekliği tablet ekranından görmeye başlarlar. tablet ekranına önceden seçilmiş nesne girdiği zaman ekranda önceden hazırlanmış sanal veriler görünür. Bu veriler 2 ya da 3 boyutlu olabilir. Tablet açısı değiştikçe sanal veriler de o açıya uygun olarak değişir.Böylece katılımcılar, arttırılmış gerçeklik deneyimini yaşamış olur.

Her proje için yazılım özel olarak isteklere göre çalışır. QR kod okuyabilir, nesne veya grafik görsel tanımlayabilir. Sonrasında 3 boyutlu informatik animasyonlar gösterebilir. Animasyonlar özel olarak üretilir.

 

Ön prodüksiyon süresi 10 gündür.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al