Videoyu oynat

“Tatilde insanlar en çok nerede zaman geçiriyor?”, “Neden tatil fotoğrafları hep aynı?”, “Neden denizde bir engagement alanı olmasın?” gibi bir takım soruları sorduğumuz bir yaz günü Aqua Booth fikri ortaya çıktı. Uzun süren bir Ar-Ge sürecinden sonra 2015 yaz sezonunda Çeşme Flyinn Beach’de ilk denemelerini yaptığımız Aqua Booth, Hisseli Harikalar’ın ilk patentli ürünü olmakla beraber “Dünya’nın İlk Sualtı Fotoğraf Kabini” ünvanını da almıştır.

Aquabooth

Teknik Özellikler

AquaBooth su altında (denizde veya havuzda) 140 / 160 cm derinlikte çalışmak üzere tasarlanmış bir üründür. 20 saat şarj ömrü olan su modülü, 8 saat içinde tam şarj olur.

 

Tekne fiberinden üretilmiş su geçirmez kabini dalgalara göre kendini stabil tutabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kıvrımlı hatları dolayısı ile kullanıcılar için zararsız ve güvenlidir.


Su üzerinde bulunan dahili 7 inch IPS ekranı güneşli deniz ortamında bile rahatça okunacak bir deneyim sunar.


Düşük ışık hassasiyetli lensi ile 155 derece geniş görüş alanı bulunan dahili kamera sistemi 12 MegaPixellik fotoğraflar çekebilir.

Aquabooth

Nasıl Çalışır?

Aqua Booth ‘un yanına gelen katılımcı, modülün üzerinde bulunan dokunmatik butona basarak fotoğraf çekimi için işlemini başlatır. Ekran, katılımcıyı suya dalması için yönlendirir. Katılımcı suya daldığında fotoğrafı çekilir. Çekimden sonraki 5 saniye boyunca fotoğraf ekranda gösterilir. Bu esnada fotoğraf bulut tabanlı depolama alanına yüklenir. Süre bittiğinde yeni fotoğraf çekimi için hazır olur.

Aquabooth

Özelleştirilebilir Baskı Tasarımı

Markanıza veya etkinliğinize özel olarak hazırlanan logo ve tasarım, fotoğraflara otomatik olarak uygulanır. Fotoğrafların baskıları sahilde konumlandırılan marka standındaki Kiosktan veya gezici hosteslerin taşıdığı tabletlerden alınabilir.

Aquabooth

Digital Paylaşım

Çekilen fotoğraflar, dokunmatik ekran üzerinden mail atılır. Fotoğrafları, ister telefona ister bilgisayara indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Aquabooth

Tasarım, Telif ve Tescil Uyarısı

Aqua Booth ürününün tüm tasarım, faydalı model ve patent hakları, Hisseli Harikalar Fabrikası Reklam Org. Tic. Ltd. Şti. tarafından tescil edilmiştir.

Proje Galerisi

Hemen Teklif Al