Innovent. Invent. Inspire.

Hisseli Harikalar

Disiplinler arası bilgi birikimimiz ile, Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak; marka ve müşterileri arasındaki pazarlama süreçleri için yeni deneyimler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

2006 yılında dijital mecrada çıktığımız yolda, yükselen teknoloji trendlerini takip etmekten öte, deneyimleyen, geliştiren ve üreten bir reklam ajansı olmanın hayalini kurduk.

Temsil ettiğimiz markalarımızın hedef kitle iletişimlerinde son teknolojilerin tüm imkanlarını kullanabileceklerine; online ve offline mecrada “entegre“, şaşırtıcı ve akılda kalıcı deneyimler yaşatabileceklerine inanıyoruz.

Yaratıcı süreçte alışılagelmiş bir reklam ajansı ekibine ek olarak içimizdeki yazılım, mekatronik, elektronik ve endüstri mühendisleri ile beraber hayal kuruyoruz.

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, robotik, yapay zeka ve nesnelerin interneti… Türkiye’nin öncü deneyimsel pazarlama ajansı olarak markaları inovasyon ve teknoloji ile buluşturuyoruz.

Türkiye’de üretiyoruz;
Dünya çapında hizmet veriyoruz…

Global Partner

Proje Fikirlerimiz İle
Aktivasyonlarınızı Geliştirin

İş akışı süreçleriniz ve kampanyalarınız için hayali teknolojik ürünler veya uygulamalar tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.

huawei

Hizmetlerimiz

Kendimizi teknoloji odaklı, deneysel, pazarlama ajansı olarak tanımlıyoruz.

Yaratıcı sürece alışmış bir pazarlama ajansı ekibine sahip olmanın yanı sıra, kodlama, mekatronik, elektronik ve endüstriyel alanlardan mühendislerimizle birlikte hayal kuruyoruz.

Artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, giyilebilir teknoloji, nesnelerin interneti…. Değişen ve gelişen bu dünyada yeni olan ne olursa olsun, birikmiş disiplinler arası bilgi birikimimiz ile Türkiye’nin lider teknoloji ajansı olarak kampanyalar ve aktivasyon süreçlerinde markaları inovasyonla buluşturuyor, deneyimler tasarlıyoruz.

Aktivasyon Deneyimi

Stant tasarımı ve üretimi, saha hizmetleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler için entegre ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Mağaza Deneyimi

Kendi bünyemizde interaktif ve sosyal medyaya bağlı ürünler tasarlıyor, ardından etkinlikler ve aktivasyon süreçleri için kiralıyoruz.

Alan Deneyimi

Ekranları, mekanları ve insanları birleştiren disiplinler arası çözümler sunarak hedef gruplarınız için büyüleyici görsel deneyimler tasarlıyoruz.

Ürün Deneyimi

İş akış süreçleriniz ve kampanyalarınız için hayal ettiğiniz teknolojik ürün ve uygulamaları tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz.

100+

Kiralanabilir

Aktivasyon ürünü sizi bekliyor!

Hisseli Harikalar Ekibi

Atilla Bayabra

Atilla Baybara

Kurucu | Deneyim Tasarımcı
Şaban İlmaz

Şaban İlmaz

Müşteri Yöneticisi
Utku Olcar

Utku Olcar

Baş Teknoloji Sorumlusu
Yiğit Sarı

Yiğit Sarı

Saha Yöneticisi
Tuğba Şeyban

Tuğba Şeyban

Yönetici Asistanı
Şeymanur Saraç

Şeymanur Saraç

Grafik Tasarımcı
Samet Kerim

Samet Kerim

Etkinlik Sorumlusu
Uğur Yarımbaş

Uğur Yarımbaş

Etkinlik Sorumlusu
Teknoloji Partneri

Huawei Şirketi İle
Küresel Teknoloji Ortağıyız

2019 yılında Huawei ile AR ve VR teknolojilerinde Global Teknoloji Ortağı olduk.

Proof of Concept projeleri geliştirerek Huawei ile 5G'nin geleceği için çığır açan kullanım modelleri geliştiriyoruz.

huawei
demo-attachment-1968-men-stand